100% Bosch

Офіційною датою заснування Robert Bosch GmbH є 1886 рік. На сьогоднішній день Bosch присутня на всіх континентах світу і вже понад 100 років і є провідним світовим постачальником технологій і послуг.

Наша компанія є ключовим системним партнером Роберт Бош і надає комплексне обслуговування для своїх клієнтів. Офіційним підтвердженням тривалих партнерських відносин є численні сертифікати та нагороди від компанії Роберт Бош, яких за час існування нашої компанії (а це понад 20 років) накопичилося дуже багато.

Весь інструмент, пропонований для Вас, сертифікований і має офіційну гарантію від виробника. Весь персонал, покликаний допомогти Вам зробити правильний вибір при покупці, постійно підвищує свою кваліфікацію, беручи участь в різних технічних тренінгах компанії Бош, про що також свідчать різні сертифікати і тверде знання пропонованих інструментів.

Прямі поставки інструменту дозволяють формувати спеціальні пропозиції для оптових і постійних клієнтів.

Співпрацюючи з нами, Ви завжди можете бути впевнені у високій якості оригінального інструменту, який Ви купуєте в нашому магазині. Ви завжди можете розраховувати на професійну технічну консультацію і актуальну інформацію про електроінструментах Bosch.

127 років досвіду компанії Роберт Бош - незмінна якість Bosch.