Кількість
|
Вартість
|
||
|
Електричний аератор Bosch AVR 1100 Verticutter
Б/В у ідеальному стані
1100 Вт потужності, 14 сталевих лез, що обертаються, 4 рівня регулювання робочої висоти - глибока обробка газону!
Опис аератора Bosch AVR 1100:
Для доглянутого виду газону, а відповідно і для його здоров'я недостатньо регулярної стрижки. Його треба періодично вичісувати від моху, що злежалися, і залишків трави, і одночасно верхній шар грунту насичувати киснем. Це можна робити за допомогою, наприклад, грабель, але, погодьтеся, якось втомлює і займає багато часу, а результат не завжди тішить. Альтернатива ручному догляду – електричний аератор Bosch AVR 1100.
Він ефективно допоможе «оживити» зелений лужок за короткий час. Аератор не тільки провітре і вичеше газон, але й збере рослинне сміття в травозбірник. За один прохід він захоплює шириною 32 см грунту. Встановивши велику робочу висоту, за допомогою аератора можна збирати опале листя.
Технічні особливості аератора Bosch AVR 1100:
- Виготовлений із високоякісної пружинної сталі за системою Jet-Collect, інноваційний валик обладнаний спеціальними вентиляційними каналами та 14 сталевими, стійкими до пошкоджень, що обертаються лезами.
- Потужний 1100 Вт електродвигун розвиває великий момент, що крутить.
- Стикаючись із ґрунтом, ножі розрізають ґрунт на глибину від +5 до -10 мм. Глибина обробки встановлюється в одному з чотирьох режимів: +5/0/-5/-10 мм.
- Місткий, 50-літровий пластиковий травозбірник легко спустошується, чиститься. А органіка, що потрапила в нього, може служити чудовою сировиною для компосту.
- Травозбірник для компактного зберігання можна скласти.
- Широкі колеса для відмінної прохідності аератора.
- Зручна в керуванні ручка. Для зберігання її можна скласти.
- Корпус інструменту виготовлений із міцного, стійкого до пошкоджень, легкого поліпропілену.
Поради щодо аерації та культивації газону
- Ідеальна пора року для аерації - рання весна та пізня осінь.
- Найкраще обробляти газон поки що трава ще коротка і трохи волога. Якщо проводити роботу на сильно вологому або сухому грунті, можна замість оздоровлення навпаки нашкодити галявині.
- Запускати аератор рекомендується на максимальну робочу висоту, поступово знижуючи її до оптимальної.
- Напрямок руху треба чергувати: один раз пройшли в один бік туди-назад, через тиждень - змінити в перпендикулярному напрямку.
- Запущений газон можна оздоровити, прочісуючи його після кожної шостої стрижки трави, виставивши глибину обробки +10 мм.