Послуги з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel.

Наша компанія має власну сервісну базу, яка в змозі виконати кваліфіковане сервісне та профілактичне обслуговування електроінструменту BOSCH, DREMEL.

Авторизована сервісна майстерня по ремонту інструменту Bosch.

Авторизована сервісна майстерня по ремонту інструменту Bosch, швидко і оперативно проведе діагностику інструменту, усуне несправність, якісно виконає післягарантійний ремонт електроінструменту Бош в максимально короткі терміни. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини Bosch і гарантуємо бездоганну роботу обладнання після виконаних робіт, а також надаємо гарантію 90 днів на замінені деталі.
Пам'ятайте! Належна робота інструменту в повній мірі впливає на швидкість виконання і якість вироблених вами робіт. Довірте усунення несправностей нашим майстрам і оцініть роботу фахівців у своїй справі.
Якщо ж Ви готові взятися за ремонт електроінструменту самостійно, наш сервісний центр надає можливість купити запчастини Bosch за прийнятною ціною. При необхідності наші фахівці, допоможуть підібрати потрібні комплектуючі, дадуть детальні рекомендації як продовжити термін служби інструменту.


Працюємо з усіма регіонами України. Відправка службою доставки Нова Пошта.
Зламався інструмент Bosch? Зв'яжіться з нами, і ми вирішимо вашу проблему, виконаємо ремонт інструменту або підберемо потрібні запчастини для вашого інструменту.