Акумуляторні інструменти в новому вимірі продуктивності: перші дрилі Biturbo від Bosch для професіоналів

Більший контроль, ніж будь-коли, завдяки інтерфейсу користувача та можливості підключення

  • Найпотужніший у світі акумуляторний 18-вольтовий дриль та комбінована дриль на ринку
  • Додаткова вартість завдяки функціям підключення в поєднанні з високим рівнем захисту користувача
  • Оптимізовано для легкого використання — перша електронна система визначення кута на ринку

Bosch представляє на ринку дрилі Biturbo GSR і GSB 18V-150 C Professional 18V як найпотужніші в світі акумуляторні дрилі та комбіновані дрилі. Їх безщітковий високопродуктивний двигун ідеально поєднується з електронікою та акумулятором, тому високу ефективність рекомендованих акумуляторів ProCore18V на 8,0 Ач можна використовувати на повну. Тому дрилі Biturbo суттєво відрізняються від усіх попередніх моделей: з максимальним крутним моментом 150 Нм і до 2200 обертів на хвилину обидва інструменти гарантують швидкий прогрес роботи. При застосуванні м’якого загвинчування їх крутний момент становить 84 Нм, що на 15 відсотків вище, ніж у найкращої моделі конкурента. Завдяки одному заряду акумулятора ProCore18V ємністю 8,0 Ач, що постачається, вони можуть вкрутити до 12 шурупів розміром 12 x 400 мм у м’яку деревину. Наразі жоден інший акумуляторний дриль не може зрівнятися з цим. Тому інструменти ідеально підходять для традиційного дерев’яного каркасного будівництва, а також для будівництва даху та фасаду. Коротше кажучи: для всіх застосувань, де потрібні великі діаметри загвинчування та свердління. Крім того, бурові установки Biturbo пропонують майстрам додаткову цінність завдяки новому інтерфейсу користувача ‒ інтерактивному дисплею на інструменті ‒ а також індивідуальним параметрам налаштування через функції підключення через смартфон. У центрі уваги тут є перша в світі «Електронне визначення кута (EAD)», перша на ринку електронна система виявлення кута в 18-вольтовому дрилі.

Закручування шурупів під потрібним кутом ‒ так це працює

Електронне визначення кута полегшить столярам дотримання чинних стандартів у майбутньому. Для забезпечення статичності конструкції даху шурупові з’єднання контррейок та ізоляції повинні виконуватися під певними кутами. У цьому відношенні використовується «Електронне визначення кута (EAD)» від Bosch: загальні кути 45 і 60 градусів можна вибрати безпосередньо на інструменті через інтерфейс користувача. Будь-який інший кут можна налаштувати окремо за допомогою програми на смартфоні та передавати через Bluetooth до бурового дриля. Щоб активувати функцію електронного визначення кута, інструмент розміщується – після вибору кута – на нахилі даху, доки відповідне поле дисплея в інтерфейсі користувача не буде постійно світитися. Це означає, що дриль-шуруповерт орієнтований на цей кут і готовий до використання. Якщо інструмент потім помістити на нахил даху для закручування шурупів, світлодіод, вбудований на задній панелі інструмента, загориться зеленим, щойно буде досягнутий заданий кут. Якщо ви перевищите або опуститеся нижче цього кута більш ніж на ±3 градуси, світлодіод загориться жовтим, і ви можете відповідно налаштувати. Результат: точні різьбові з’єднання без потреби в звичайних допоміжних інструментах для закручування з картону або пластику.

Високий захист користувача завдяки KickBack Control

Професійні інструменти GSR і GSB 18V-150 C також характеризуються високим захистом користувача завдяки функції KickBack Control: якщо буровий бур раптово або непередбачувано повертається навколо своєї осі свердла, наприклад, якщо свердло застряє в отворі, – вбудований датчик вимикає двигун за частки секунди. Це запобігає несподіваному віддачі і, отже, може знизити ризик травми. Якщо KickBack Control не доцільний для певних застосувань, наприклад, при свердлінні за допомогою пилки, професіонали можуть увімкнути та вимкнути функцію на власний розсуд. Додаткова ручка в комплекті також гарантує, що майстри завжди будуть мати свій інструмент під контролем. Його можна встановити за допомогою швидкознімної системи та зафіксувати в 36 положеннях. Це забезпечує професіоналам максимальну гнучкість.

Інструменти Biturbo ‒ найпотужніші акумуляторні інструменти від Bosch

Дриль-шуруповерти приєднуються до цілого ряду потужних інструментів Biturbo від Bosch. Доступні й інші флагманські продукти для деревообробки , наприклад, ручні циркулярні пилки, плунжерні пилки, торцові пилки , різні перфоратори SDS max і SDS plus , а також кутові шліфувальні машини . Повну потужність пропонують інструменти Biturbo з акумуляторами ProCore18V від 5,5 Ач або більше. Система Bosch Professional 18 Вольт гарантує сумісність з новими та існуючими електроінструментами та зарядними пристроями цього класу напруги.

Технічні характеристики GSR 18V-150C
Професійний
GSB 18V-150C
Професійний
Двигун Безщітковий
високопродуктивний двигун
Безщітковий
високопродуктивний двигун
Напруга акумулятора 18 В 18 В
Швидкість без навантаження 0 – 550/0 – 2200 хв⁻¹ 0 – 550/0 – 2200 хв⁻¹
Швидкість впливу 0 – 30 000 хв⁻¹
Макс. крутний момент/м’який 150/84 Нм 150/84 Нм
Діапазон свердлильних патронів 1,5 – 13 мм 1,5 – 13 мм
Макс. діаметр гвинта 13 мм 13 мм
Макс. діаметр свердління (дерево) 150 мм (кольцева пилка) 150 мм (кольцева пилка)
Макс. діаметр свердління (сталь) 16 мм 16 мм
Макс. діаметр свердління (кладка) 20 мм
Довжина голови 202 мм 207 мм
Вага 2,1 кг 2,2 кг


Можливі зміни.