Компактні і гнучкі для мобільного використання: перші акумуляторні шліфувальні машини Bosch для професіоналів

Більш ергономічні, ніж звичайні моделі на ринку

  • Компактний супутник 12V: GEX 12V-125 Professional
  • 18V експерт з обробки великих поверхонь: GEX 18V-125 Professional
  • Ергономічне управління інструментом завдяки зручній опорі для рук і тонкому ручці
  • Безщіткові двигуни для швидкого виконання робіт і тривалого терміну служби

Перші акумуляторні шліфувальні машини Bosch для професіоналів надають поверхням правильну обробку – і роблять використання мобільних пристроїв особливо простим. GEX 12V-125 Professional є надійним компаньйоном для тих, хто в основному працює вертикально або над головою. Це єдина акумуляторна шліфувальна машина 12 В у професійному сегменті, яка поєднує в собі цілий ряд дуже компактних інструментів для обробки дерева, таких як лобзики, фрезерні кромки та викрутки FlexiClick в професійній системі 12 В. GEX 18V-125 Professional з системи Professional 18V ідеально підходить для великих і горизонтальних поверхонь. Високопродуктивні безщіткові двигуни роблять обидва інструменти надзвичайно ефективними. Їхня конструкція поєднує в собі найкращі риси попередніх пневматичних інструментів: зручний упор для рук спереду та тонкий захват біля заготовки – і, таким чином, чітко відрізняється від громіздкої форми башти порівнянних акумуляторних моделей конкурентів. GEX 12V-125 Professional і GEX 18V-125 Professional можна легко керувати однією рукою або обома руками, а їх близькість до заготовки забезпечує оптимальне керування інструментом. Це робить орбітальні шліфувальні машини набагато ергономічнішими, ніж звичайні моделі на ринку.

Гнучкість у використанні від грубого шліфування до фінішної обробки

Професіонали можуть використовувати довільні шліфувальні машини для виконання різноманітних завдань від грубого шліфування до ідеальної обробки. Інструменти підходять для традиційного застосування деревини, а також для шліфування під час сухого будівництва або фарбування. Ремонт автомобільної фарби також можна легко виконати. Потрібну швидкість можна встановити інтуїтивно за допомогою колеса регулювання. Залежно від матеріалу та поверхні існують також різні шліфувальні диски, наприклад, м’які для шліфування увігнутих або опуклих поверхонь. У комплект поставки також входить середня шліфувальна подушка практично для кожного застосування. Для ефективного шліфування великих плоских дерев’яних поверхонь рекомендується використовувати жорстку шліфувальну площадку. Асортимент аксесуарів Bosch також включає відповідні шліфувальні листи, наприклад, C470 Best for Wood та Paint для високої швидкості видалення. Незалежно від того, що ви шліфуєте: пилозбірник, який можна під’єднати до пилозбірника, дозволяє працювати з низьким рівнем пилу. Завдяки функції Click & Clean інструмент також можна під’єднати до пристрою для видалення пилу, наприклад, GAS 18V-10 L Professional для вологого/сухого відсмоктування, який також є бездротовим.

Довільно-орбітальні шліфувальні машини можуть працювати з усіма акумуляторами від відповідної системи 12 В або 18 В: Bosch гарантує сумісність з новими та існуючими електроінструментами та зарядними пристроями відповідного класу напруги. Щоб забезпечити ефективний робочий процес, Bosch рекомендує ProCore18V з 4,0 А·год для GEX 18V-125 Professional, що дає потужній шліфувальній машині з довільною орбітою час роботи близько однієї години. За допомогою індикатора стану батареї професіонали можуть у будь-який момент побачити, скільки енергії ще доступно. Для компактного 12V GEX 12V-125 Professional Bosch рекомендує акумулятор ємністю 3,0 Ач. Індикатор рівня заряду розташований на інструменті.

Технічні характеристики інструменту GEX 12V-125 Professional GEX 18V-125 Professional
Двигун Безщітковий Безщітковий
Напруга акумулятора 12 В 18 В
Діаметр шліфувальної пластини 125 мм 125 мм
Швидкість без навантаження 6 000 − 10 000 хв⁻¹ 6 000 − 10 000 хв⁻¹
Частота орбітального удару 12 000 − 20 000 хв⁻¹ 12 000 − 20 000 хв⁻¹
Діаметр орбіти 2,5 мм 2,5 мм
Ексцентриситет 1,25 мм 1,25 мм
Значення вібрації 2,2 м/с² 1,9 м/с²
Розміри
(довжина х висота х ширина)
194 x 108 x 153 мм 224 x 108 x 153 мм
Вага (без акумулятора) 0,95 кг 1,05 кг


Можливі зміни.