Легке виявлення та документування: Bosch D-tect 200 C Professional для професіоналів

Перший радар-детектор з виявленням витоку

  • Перший інструмент із документацією через знімок екрана та передачею даних на ПК
  • Розширені функції, такі як унікальне виявлення витоку, для ще більшої кількості застосувань
  • Точні результати завдяки новим поглядам і розгляду додаткових типів стін
  • Висока додана вартість після покупки завдяки майбутнім оновленням програмного забезпечення

Bosch систематично розширює сегмент детекторів. Останнім інструментом, оптимізованим на основі відгуків користувачів, є D-tect 200 C Professional. Це перший радар-детектор на ринку, який може записувати вимірювання за допомогою знімка екрана, а потім обробляти їх на ПК за допомогою кабелю USB-C® або карти SD. Це робить документацію простішою, ніж будь-коли, наприклад, бетонне покриття для арматурних прутів або відстеження кабелів під напругою. Крім того, радар-детектор вперше має функцію виявлення витоку. Це засновано на ще кращій обробці сигналу, що дає змогу аналізувати та відображати вологі плями на поверхнях стін за допомогою відбитих радіолокаційних хвиль. Таким чином, водопровідні труби, що прорвалися, можна визначити швидше і без необхідності відкривати стіну. Щоб виявити об’єкти, професіонали тепер також мають вибір із чотирьох замість двох різних видів, які відображалися на кольоровому дисплеї діагоналлю 3,5 дюйма. Вони можуть ще простіше зчитувати результати виявлення та приймати відповідні заходи. Незалежно від того, чи є вони керівниками будівництва, інженерами-випробувачами, експертами чи майстрами з різних професій, вони отримують переконливі результати, використовуючи D-tect 200 C Professional.

Чотири різні види для оптимальних результатів виявлення

Максимальна глибина вимірювання становить 20 сантиметрів. Що дійсно відрізняє D-tect 200 C Professional від моделей конкурентів, так це представлення об'єктів з точним індикацією глибини та кольоровим кодом у режимі перегляду об'єктів, наприклад жовтий для кабелів під напругою, темно-синій для чорних металів і бірюзовий для не- чорні метали. Перегляд об’єктів забезпечує дуже чіткий огляд усіх виявлених об’єктів і, отже, є стандартним виглядом інструмента. Продавець одразу бачить, скільки і які об’єкти знаходяться в певній ділянці стіни, що спрощує, наприклад, установку навісних шаф або інших компонентів. Крім того, вони можуть гнучко вибирати між відображенням об’єкта або глибиною свердління виявлених об’єктів. Ще більш точне та глибше виявлення засноване на вдосконаленій радіолокаційній технології з новою антенною системою та новим радарним чіпом Bosch. Висока точність також забезпечується завдяки попередньому вибору типу стіни, оскільки різні властивості стіни впливають на виявлення об’єктів. Усі поточні типи стін зберігаються. Вони простягаються від ранніх бетонних стін, сухих бетонних стін і цегляних стін – навіть тих, що зроблені з вертикальної та горизонтальної цегли з керном – до гіпсокартону. D-tect 200 C Professional відповідно фільтрує сигнали, забезпечуючи тим самим ще точніші результати.

Signal View і Signal View 2D є чудовою допомогою, коли використовуються різні матеріали. Вони вказують на силу або силу та глибину сигналу і таким чином надають експертам інформацію про стан стіни. Таким чином, можна чітко побачити сітки, такі як арматурні прути, наприклад. Виявлення у вузьких місцях також легко завдяки новому Spot View. У цьому поданні інструмент не потрібно переміщати по поверхні, щоб виявити об’єкт. Замість цього він вказує на об’єкт, як тільки його притискають до стіни. Професіонали можуть не тільки здійснювати виявлення за допомогою D-tect 200 C Professional, вони також можуть вимірювати та позначати відстані, наприклад, для визначення однакових відстаней між металевими/дерев’яними профілями шпильок під час втягування гіпсокартону або для точного складання навісних шаф.

Висока додана вартість – навіть після придбання інструменту

Все, що хочуть користувачі: меню веде їх через кожне вимірювання з чіткими поясненнями у вигляді зображень і тексту, таким чином допомагаючи їм уникнути помилок програми. Користувачі також мають гнучкість під час вибору джерела енергії: D-tect 200 C Professional може працювати як зі змінною батареєю в системі Professional 12V, так і з чотирма лужними батарейками типу АА разом із адаптером для батарей AA1 ​​Professional. У комплекті з акумулятором ємністю 2,0 Ач радар-детектор важить трохи менше 700 грамів. Це робить його надзвичайно легким. Крім того, користувачі зможуть отримувати безкоштовні оновлення програмного забезпечення через завантаження в майбутньому, наприклад, для послідовного використання нових функцій документації. Це означає більшу додану вартість – навіть після того, як інструмент був придбаний.

Технічні характеристики D-tect 200 C Professional
(заміна D-tect 150 Professional і D-tect SV 150 Professional)
Виявлені матеріали Пластикові труби (наповнені водою та порожні), електричні дроти, трифазні силові кабелі, низьковольтні кабелі, кабелі передачі даних, магнітні метали, немагнітні метали, дерев'яні підконструкції, порожнини
Макс. глибина виявлення, сухий бетон
(Металеві предмети/інші предмети)
200/80 мм
Макс. глибина виявлення, металеві предмети в ранньому віці бетон 60 мм
Макс. глибина виявлення, дерев'яні балки в гіпсокартоні 38 мм
Макс. Глибина виявлення, горизонтальна керна цегла 50 мм
Макс. глибина виявлення об'єктів в інших підтримуваних типах стін, наприклад, цегла з вертикальним керном 80 мм
Типи стін Ранній і сухий бетон, гіпсокартон, панельне опалення (стіна та підлога), цегла для вертикального керна, цегла для горизонтального керна, цегла/універсальний
Точність вимірювання центру об'єкта ± 5 мм*
Точність відображеної глибини об'єкта (сухий/ранній бетон) ± 5/± 10 мм*
Перегляди Перегляд об’єктів, точковий вид, 2D-вигляд сигналу, вид сигналу
Внутрішня пам'ять образів > 100 зображень (50 МБ)
Передача даних через кабель USB-C® або за бажанням карту micro SD
Клас захисту IP5X
Блок живлення Літій-іонна батарея 12 В 2,0 Ач, як альтернатива з адаптером батареї AA1 Professional: 4 батарейки LR6 1,5 В (AA)
Час роботи 2 год (4 x AA) до 6 год (12 В, 2,0 Ач)
Розміри (довжина х ширина х висота) 231 x 106 x 112 мм
Вага 0,64 кг (AA), 0,69 кг (12 В)

*плюс відхилення в залежності від використання. Відхилення залежать від матеріалу та розмірів об’єктів, матеріалу та стану підкладки та обраного виду.

Можливі зміни.