Точне вимірювання, легке зчитування, бездротова передача: Надійні лазерні вимірювання від Bosch для професіоналів

Ще простіша обробка даних завдяки хмарі

  • Більш міцний дизайн, ніж будь -коли, для вимогливих застосувань на будівельному майданчику
  • Завдяки оптимізованому інтерфейсу користувача та розширеним функціям краще, ніж будь-коли
  • Простіша документація та обробка даних, ніж будь -коли за допомогою програми та хмари

​​​​​​Лазерні вимірювачі GLM 50-27 C та CG Professional від Bosch поєднують високу надійність із швидким, зручним вимірюванням, а також простою документацією та обробкою вимірювальних даних. Інструменти відрізняються за кольором лазерів: GLM 50-27 C Professional працює з червоним лазерним діодом, GLM 50-27 CG Professional - із зеленим. Це покращує видимість лазерної точки, особливо у світлих місцях, наприклад, під час монтажних робіт перед великими вікнами у бетонній або сталевій конструкції. Обидва інструменти вимірюють відстані до 50 метрів з точністю до ± 1,5 міліметрів і є особливо міцними: вони мають корпус з АБС зі стабілізуючими ребрами та амортизуючим гумовим кожухом, а також особливо стійкий до розриву дисплей із силіконовою клавіатурою, стійкою до розривів . Таким чином, вони залишаються непошкодженими навіть після падіння на бетон з висоти 1,50 метра. Крім того, обидва лазерні вимірювання мають сертифікат IP65 і завдяки їх універсальному гумовому ущільненню захищені як від струменя води, так і від пилу.

Покращена обробка за рахунок оптимізованого інтерфейсу користувача та розширених функцій

Планувальники та майстри можуть легко та точно керувати чітко розташованою клавіатурою навіть у робочих рукавичках. Окремі функції можна зручно вибрати за допомогою коліщатка вибору. Вони відображаються за допомогою символів, а тепер додатково за такими ключовими словами, як «Довжина», «Безперервне вимірювання» або «Рівень» 30 мовами, що ще спрощує застосування. Крім того, нещодавно інтегрована анімація надає допомогу з усіма функціями вимірювання з самого першого застосування. Це включає, наприклад, функцію Stake Out, яка дозволяє дуже швидко виміряти та позначити рівні відстані. Нова функція полягає в тому, що різні вимірювання тепер можна відображати одним натисканням кнопки, як на рулетці, що полегшує користувачам читання та позначення. Якщо ви хочете відображати лише поточне виміряне значення для безперервних вимірювань, ви можете побачити це негайно завдяки функції “Великі числа”. Непрямі вимірювання, а також розрахунки площі та об’єму також є само собою зрозумілим. Інструмент також має датчик нахилу, а отже, його також можна використовувати для вимірювання нахилів та як цифровий нівелір. Кольоровий дисплей обертається автоматично (як і у смартфонів), дозволяючи користувачеві легко зчитувати значення в будь -якій ситуації. А якщо дисплей не видно, наприклад, при вимірюванні накладних витрат, новий вібраційний зворотний зв'язок забезпечує надійний зворотний зв'язок щодо кожного успішного чи невдалого вимірювання. Ще однією перевагою є опціонально доступна літій-іонна батарея, яка також довговічна при низьких температурах. Він заряджається через USB-C, а також може бути підключений до стандартного банку живлення. Це забезпечує ще більшу гнучкість для планувальників та майстрів.

Простіша обробка даних за допомогою програми та хмари

Користувачі зберігають не тільки правило складання та рулетку за допомогою лазерних вимірювачів, але й скретч-панелі: GLM 50-27 C та CG Professional передають свої результати за допомогою вбудованої функції Bluetooth у новий додаток MeasureOn, де їх можна обробляти цифровим способом за допомогою смартфона. Це усуває помилки, які можуть заповнюватися при передачі даних вручну. Додаток підтримує всі підключені лазерні вимірювання в програмі-професійні інструменти, а також засоби вимірювання для майстрів своїми руками. Дані передаються на цифрові робочі простори через додаток, припиняючи аналогові документи. Ви можете уявити ці робочі простори як гігантський аркуш паперу: ескізи окремих кімнат, виміряні значення, фотографії та примітки можна об’єднати на одній поверхні. Як саме упорядковуються дані, наприклад, усі кімнати будівлі на одному робочому просторі, а точніше, лише кімнати одного поверху на робоче місце з усіма відповідними примітками та зображеннями, залежить виключно від користувача. Він може працювати так, як йому хочеться, щоб записувати та керувати будівельним майданчиком найкращим чином. Крім того, дані також можуть передаватися зовні для кожного PDF -файлу, наприклад, з власником будівлі. Особлива перевага MeasureOn і нового полягає в тому, що всі дані можна зберігати в хмарі, і тому до них можна отримати доступ незалежно від розташування та пристрою. MeasureOn також має додатковий модуль: доступ до даних через ПК за допомогою всіх поширених веб -браузерів. Це дає можливість, наприклад, передавати виміряні значення з хмари в програмне забезпечення для пропозицій та виставлення рахунків з офісу. Доступ до MeasureOn Cloud можна отримати за допомогою ідентифікатора Bosch, який налаштовується один раз під час першого використання для цифрових послуг від Bosch.

Технічні характеристики інструменту GLM 50-27 C Professional GLM 50-27 CG Professional
Діапазон вимірювання 0,05 - 50 м 0,05 - 50 м
Типова точність вимірювання ± 1,5 мм ± 1,5 мм
Діапазон датчиків нахилу 0 - 360 ° 0 - 360 °
Точність вимірювання нахилів ± 0,2 ° ± 0,2 °
Підключення/використання додатків Так Так
Збережені значення вимірювань у списку 30 30
Лазерний діод/колір/клас лазера 635 нм, <1 мВт/червоний/клас 2 515 нм, <1 мВт/зелений/клас 2
Захист від пилу та струменя води IP65 IP65
Блок живлення 2 x 1,5 В - LR6 (AA), додатково:
Літій-іонний акумулятор 3,7 В
2 x 1,5 В - LR6 (AA), додатково:
Літій-іонний акумулятор 3,7 В
Розміри (висота x довжина x ширина) 119 x 53 x 29 мм 119 x 53 x 29 мм
Вага, включаючи батареї 170 г. 170 г.

 

Технічні характеристики MeasureOn
Лазерні вимірювання сумісні з додатком PLR 30 C, PLR 40 C, PLR 50 C
GLM 50 C Professional, GLM 50-27 C Professional,
GLM 50-27 CG Professional, GLM 100 C Professional,
GLM 120 C Professional
Додаток MeasureOn • Може використовуватися з хмарою та без неї
• Операційні системи з Android 6.0, з iOS 11
• Доступно безкоштовно в Apple App Store та в Google Play Store
• Офлайн -версія (без хмари): створення та зберігання
необмежена кількість проектів і робочих областей на смартфоні
MeasureOn Cloud • Резервне копіювання даних для запобігання втраті даних
• Синхронізація з усіма кінцевими пристроями
• Доступ через усі поширені веб -браузери
• «Безкоштовний план»: Безкоштовний, містить 1 проект, включаючи 3 робочі області,
200 МБ

 

Можливі зміни.