Прорив у новий вимір продуктивності: перфоратори Biturbo від Bosch для професіоналів

Акумуляторні інструменти більш потужні, ніж будь-коли раніше

  • Найкраще співвідношення потужності та ваги у своєму класі
  • Використовуючи весь потенціал високопродуктивних акумуляторів ProCore18V
  • Нові функції з доданою вартістю, такі як підключення та високий захист користувачів

Найпотужніші акумуляторні перфоратори, які коли-небудь були у Bosch, це перфоратори Biturbo GBH 18V-36 C Professional та GBH 18V-45 C Professional. Перфоратори SDS max оптимізовані для максимальної продуктивності з акумуляторами ProCore18V: їх спеціально розроблений безщітковий високопродуктивний двигун ідеально координується з електронікою та акумулятором, тому можна використовувати високу ефективність рекомендованих акумуляторів ProCore18V з 8,0 і 12,0 Ач на весь їх потенціал. Обидва перфоратори також є найлегшими у своєму класі: GBH 18V-36 C Professional на 500 грам легший і на 20 відсотків компактніший за будь-який інший акумуляторний перфоратор у сегменті SDS max. При 12,5 джоулях GBH 18V-45 C Professional пропонує таку ж енергію удару, як і 1500-ватний GBH 8-45 DV Professional, але він все ще легший навіть у поєднанні з акумулятором ProCore18V на 12,0 Ач. Це робить перфоратори Biturbo унікальними на ринку та являє собою прорив у новий вимір продуктивності.

Високі показники буріння підтверджені незалежним випробувальним інститутом

Акумуляторні перфоратори відрізняються оптимальним діапазоном свердління: з енергією удару 7,0 джоулів GBH 18V-36 C Professional розроблен спеціально для свердління отворів діаметром від 14 до 36 міліметрів. З енергією удару 12,5 джоулів GBH 18V-45 C Professional особливо підходить для свердління отворів від 20 до 40 міліметрів. Його ефективність буріння була підтверджена незалежним випробувальним інститутом: всього з одним зарядом акумулятора він долає середню відстань буріння 4,27 метра з діаметром свердла 25 міліметрів. Жоден інший акумуляторний перфоратор у своєму класі не може зрівнятися з цією продуктивністю.

Додана цінність завдяки можливості підключення та високому захисту користувачів

Крім того, перфоратори Biturbo пропонують майстрам додаткову цінність завдяки новому інтерфейсу користувача-інтерактивному дисплею на інструменті та функціям підключення за допомогою смартфона: професіонали завжди можуть стежити за станом інструменту та акумулятора та адаптувати інструменти до своїх потреб індивідуальні потреби. Доступні три різні режими роботи: «Авто» для максимальної продуктивності, наприклад, при пробиванні бетону, «М'який» для роботи з чутливими матеріалами, такими як плитка або цегляна кладка, і «Улюблений», у якому можна встановити продуктивність свердління за допомогою програми . Можуть бути налаштовані додаткові функції, такі як функція плавного пуску: як під час свердління («Електронний точний контроль», коротко EPC), так і тепер вперше при долотанні («Адаптивне регулювання швидкості», коротко ASC), рампи перфораторів повільно до встановленої швидкості. Тому майстри можуть точно і точно працювати з дрилем і зубилом. Обидва перфоратори Biturbo також забезпечують високий захист користувача завдяки контролю вібрацій та контролю за допомогою KickBack: у разі раптового та непередбачуваного обертання перфоратора навколо осі свердління - що може статися, якщо свердло заблокується в залізобетоні - вбудований датчик вимикається двигуна за частку секунди. Це запобігає несподіваної віддачі і, отже, може зменшити ризик травм. Блокування вимикача для безперервного застосування в режимі зубила також служить транспортним замком.

Повна сумісність із системою Bosch Professional 18V

Перфоратори Biturbo працюють найефективніше за допомогою високопродуктивних батарей ProCore18V на 8,0 Ah та 12,0 Ah. Завдяки професійній 18 -вольтовій системі Bosch забезпечує сумісність з новими та існуючими електроінструментами та зарядними пристроями цього класу напруги, пропонуючи майстрам планування та певність.

Bosch пропонує широкий асортимент інструментів Biturbo: різні перфоратори, кутові шліфувальні машини та пилки . Вони потужніші за всі попередні акумуляторні інструменти від Bosch. Перфоратори Biturbo GBH 18V-36 C Professional та GBH 18V-45 C Professional доступні прямо зараз.

Технічні характеристики інструменту GBH 18V-36 C Professional GBH 18V-45 C Professional
Напруга акумулятора 18 В. 18 В.
Еквівалентність шнурового інструменту 1000 Вт 1500 Вт
Енергія удару 7,0 Дж 12,5 Дж
Коефіцієнт впливу 0-2,900 хв -1 0-2 2760 хв -1
Номінальна швидкість 0 -500 хв -1 0-305 хв -1
Макс. діаметр свердління
в бетоні
12 - 40 мм 12-45 мм
Оптимальний діаметр свердління
в бетоні
14 - 36 мм 20 - 40 мм
Вібрації при свердлінні/
долота
11,8/9,4 м/с² 8,5/7,0 м/с²
Можливість підключення, інтерфейс користувача Так Так
Управління KickBack Так Так
Плавний пуск при свердлінні/
долота
Так Так Так Так
Розміри
(довжина x ширина x висота)
460 x 93 x 250 мм 545 x 131 x 266 мм
Вага без/з батареєю 5,1/6,1 кг (з акумулятором на 8,0 Ач)

8,0/9,3 кг (з акумулятором на 12,0 Ач)

 

Можливі зміни.