Найпотужніший акумуляторний перфоратор з SDS plus: новий перфоратор Biturbo від Bosch для професіоналів

Більше потужності, ніж будь-коли, для свердління та долблення

  • Найкраще співвідношення потужності до ваги в своєму класі
  • Міцна конструкція, як молоток SDS max з високим захистом користувача
  • Оптимізоване керування та налаштування через інтерфейс користувача та підключення

GBH 18V-34 CF Professional

 

Прорив у класі 18 В: Bosch випускає GBH 18V-34 CF Professional, найпотужніший перфоратор SDS plus. Його спеціально розроблений безщітковий високопродуктивний двигун ідеально узгоджується з електронікою та акумулятором, так що високу ефективність рекомендованих акумуляторів ProCore18V на 8,0 Ач і 12,0 Ач можна використовувати на повну. Тому перфоратор Biturbo чітко відрізняється від усіх попередніх моделей SDS plus: він був оптимізований для свердління більшого діаметру та свердел діаметром 25 міліметрів на 85 відсотків швидше в бетоні, ніж кращий конкурент. Це підтвердив незалежний інститут випробувань. GBH 18V-34 CF Professional поєднує свою величезну енергію удару в 5,8 Джоуля з оптимальним керуванням інструментом: він важить 5,9 кілограмів і, таким чином, пропонує найкраще співвідношення потужності до ваги серед усіх акумуляторних перфораторів з SDS plus на ринку. Bosch також переніс надійну конструкцію перфораторів SDS max на інструмент SDS plus для виконання складних завдань: його змінний безключовий патрон, який також дозволяє свердлити кладку, дерево та метал без ударів, був спеціально посилений, щоб поглинати напруги, які виникають. . Таким чином, такі майстри, як електрики, сантехніки, монтажники систем опалення та кондиціонування повітря, можуть розраховувати на надійний універсальний пристрій з високою продуктивністю.

Оптимізоване керування та налаштування через інтерфейс користувача та підключення

GBH 18V-34 CF Professional є єдиним на ринку перфоратором SDS plus з інтерактивним дисплеєм. Професіонали завжди можуть стежити за станом інструмента та акумулятора, а отже, мають повний контроль над своїм інструментом. Додаткову цінність також пропонують функції підключення: перфоратор можна просто та зручно адаптувати до індивідуальних потреб за допомогою смартфона. Доступні три різні режими роботи, які можна вибрати безпосередньо в інтерфейсі користувача: «Автоматичний» для максимальної продуктивності, наприклад, при пробиванні бетону, «М’який» для роботи з чутливими матеріалами, такими як плитка або цегляна кладка, і «Улюблений» режим, в якому продуктивність буріння можна налаштувати за допомогою програми. Можна налаштувати додаткові функції, такі як функція плавного пуску: як під час свердління («Електронний точний контроль», скорочено EPC), так і тепер також уперше під час долблення («Адаптивний контроль швидкості», скорочено ASC), ударний нагніт повільно до заданої швидкості. Тому майстри можуть налаштувати свердло та зубило з точністю та точною роботою. Ще однією перевагою GBH 18V-34 CF Professional є його високий захист користувача завдяки контролю вібрації та контролю віддачі: у разі раптового та непередбачуваного обертання перфоратора навколо осі свердління – що може статися, якщо свердло заблокується в армованій бетон – вбудований датчик відключає двигун за частки секунди. Це запобігає несподіваному віддачі і, отже, може знизити ризик травми. Блокування вимикача для безперервного застосування в режимі долота також служить транспортним замком.

Повна сумісність із системою Bosch Professional 18V

Перфоратор Biturbo GBH 18V-34 CF Professional найефективніше працює з високопродуктивними акумуляторами ProCore18V ємністю 8,0 Ач і 12,0 Ач. Завдяки професійній 18-вольтній системі Bosch забезпечує сумісність з новими та існуючими електроінструментами та зарядними пристроями цього класу напруги, пропонуючи майстрам планування та впевненість у витратах.

Bosch пропонує широкий асортимент інструментів Biturbo: перфоратори SDS max , кутові шліфувальні машини та пилки . Вони потужніші за всі попередні акумуляторні інструменти від Bosch. Перфоратор Biturbo GBH 18V-34 CF Professional доступний прямо зараз.

Технічні характеристики GBH 18V-34 CF Professional
Напруга акумулятора 18 В
Еквівалентність шнурового інструменту 950 Вт
Енергія удару 5,8 Дж
Швидкість впливу 0 ‒ 2900 хв⁻¹
Номінальна швидкість 0 ‒ 500 хв⁻¹
Максимальний/оптимальний діаметр свердління
в бетоні
8 ‒ 32/12 ‒ 30 мм
Вібрації під час свердління/долблення 11/11 м/с²
Функція підключення, інтерфейс користувача Так
Контроль вібрації, контроль віддачі, плавний пуск під час свердління (EPC)/долблення (ASC) Так
Розміри (довжина х ширина х висота) 430 x 93 x 250 мм
Вага без акумулятора/з акумулятором ProCore18V 8,0 Ач 4,9/5,9 кг


Можливі зміни.