Швидкий, надійний і надзвичайно міцний: лазерні вимірювання для роботи у важких умовах

GLM 50-27 C та GLM 50-27 CG — найміцніші лазерні далекоміри. Надійні вимірювальні інструменти для важких умов роботи на будмайданчику. Інноваційний дизайн виробу та міцна конструкція дозволяють користувачам зосередитися на тому, що дійсно важливо: на роботі. GLM 50-27 C та GLM 50-27 CG мають також різні функції, що полегшують роботу на будівельному майданчику.

Пройшли випробування на твердість

Користувачі можуть покластися на наші вимірювальні інструменти, оскільки вони проходять випробування в рамках стандартизованих процедур і в екстремальних умовах. GLM 50-27 C та GLM 50-27 CG ідеально підходять для використання в складних умовах на будівельному майданчику завдяки стійкості до падіння з висоти 1,5 метра, класу захисту IP65 і амортизуючому гумовому корпусу.

Нові функції *

  • Режим великого відображення чисел полегшує роботу. Користувачі можуть працювати швидше, оскільки можна краще зчитувати індикації. У цьому режимі користувач може зосередитися на важливій інформації, приховавши на дисплеї все інше
  • Рулетка: миттєве відображення вимірювань в традиційному для звичайної рулетки візуальному стилі
  • Функція довідки містить інтуїтивно зрозумілі анімації щодо застосування функції вимірювання. Вона доступна для всіх функцій вимірювання
  • Текстові коментарі для всіх функцій вимірювання і налаштувань для кращого розуміння
  • Звук при натисканні будь-якої кнопки (включаючи кнопку вимірювання) і миттєва вібрація при успішному і невдалому вимірюванні. Чудово, якщо дисплей знаходиться поза полем зору і на галасливих будівельних майданчиках.
  • Щоб задовольнити потребу користувачів у збільшеному часі роботи від акумулятора, ми реалізували режим економії заряду акумулятора. В активному режимі економії заряду акумулятора яскравість дисплея зменшується, а звуковий та вібраційний сигнали вимикаються
  • Зберігання даних про використання означає, що остання використана функція вимірювання та налаштування інструмента зберігаються при вимкненні інструмента (навіть після заміни акумуляторів). Завдяки цьому користувач може продовжити роботу з того ж етапу, на якому він зупинився раніше.

Ці нові функції дозволяють нам задовольняти потреби користувачів і пропонувати відповідні рішення. В результаті робота виконується швидше та ефективніше.

*порівняно з попередньою моделлю GLM 50 C