Економте гроші, простір та час за допомогою одного акумулятора для багатьох брендів.

  • Power for All Alliance як співпраця відомих виробників.
  • Більше гнучкості, ніж будь-коли раніше, для користувачів у будинку та саду.
  • Постійне розширення Альянсу - наступні виробники будуть слідувати.

Bosch Power Tools відкриває свою 18-вольтову батарею платформи підрозділу “Дім і Сад” іншим виробникам, таким чином встановлюючи важливу віху: Bosch та Gardena укладуть альянс у майбутньому та разом з іншими провідними брендами запропонують перехресну модель. бренд-акумуляторні системи для продуктів у всьому будинку та навколо нього: Альянс Power for All Alliance. Основою цього альянсу є бездротова технологія Bosch.

Bosch відкриває свою систему іншим виробникам, тим самим пропонуючи користувачам більшу гнучкість, ніж будь-коли раніше. В майбутньому вони зможуть використовувати одну і ту ж батарею 18 В для управління електроінструментом, садовим інструментом та побутовою технікою від Bosch, а також продуктами, що мають торгові марки Gardena, Emmaljunga, Gloria, Wagner і Rapid. Це заощадить гроші користувачів, простір та час при покупці продуктів від Альянсу Power for All у майбутньому. Купа несумісних батарей та зарядних пристроїв різних марок, отже, буде минулим. Загальна мета полягає в тому, щоб запропонувати користувачам найбільшу багатопрофільну систему акумуляторів, а отже, найширший спектр застосування для їхнього будинку: інструменти для самостійного майстрування, садові та чистячі засоби, побутова техніка, продукти для покриття поверхонь, для дозвілля та кемпінгу - та багато іншого.

Технологія акумулятора від Bosch переконує партнерів і користувачів.

Користувачі Гардени шукають міцний, надійний і універсальний акумулятор, який вони можуть використовувати для багатьох цілей у своєму будинку та саду. Ось чому в Гардені вирішили об'єднати зусилля з Bosch. Бездротова та гнучка робота - це майбутнє, це виграшна ситуація для всіх. Bosch дотримуватимеся зворотної сумісності, що важливо для користувача: Більше 20 мільйонів акумуляторів Bosch для 18 V DIY та садових інструментів, які вже є на ринку, залишатимуться сумісними, як відповідні зарядні пристрої. Bosch вже пропонує широкий асортимент акумуляторних інструментів для домашніх робіт та саду і систематично її розширюватимуть у найближчі роки. Gardena перетворює весь свій асортимент 18 V в систему акумуляторів Alliance для майбутнього сезону садівництва. Всі інші партнери або вже представлені на ринку рішеннями, що живляться від акумуляторів Bosch, або поступово розширюють свій асортимент продукції. В рамках Альянсу "Сила для всіх" компанії в майбутньому спільно сприятимуть новій гнучкості для всього будинку.

Відкриття та розширення бездротового сегмента створює значну додаткову цінність для користувача і є важливим рушієм зростання для Bosch. Попит на бездротові інструменти постійно зростає. Інвестиції в акумуляторні системи - це інвестиції в майбутнє. Створення Альянсу є прелюдією до партнерства з сильними брендами. Подальші виробники вже обговорюються.

За матеріалами Прес-конференції Bosch Power Tools 2020 року - DIY

Додаткову інформацію про акумуляторні інструменти можна знайти на нашому веб-сайті:
https://www.boschtools.com.ua/akkumulyatornyy-instrument/