Великі кутові шліфувальні машини 2000-2600 Вт Professional от Bosch

Великі кутові шліфувальні машини від Bosch розроблені для важкого різання та шліфування, вони вражають своїм тривалим терміном служби та надзвичайною міцністю.

Нові дворучні кутові шліфувальні машини від Bosch потужністю понад 2000 Вт мають оптимальну вагу на одиницю потужності для інструментів такого класу.

Це стало можливим завдяки інноваційній технології приводних двигунів: нові компактні двигуни цих кутових шліфмашин на 20% легше в порівнянні з аналогічними моделями інших виробників.

Нові кутові шліфувальні машини Bosch стануть ідеальними інструментами для ефективної різання і шліфування для кваліфікованих майстрів, зайнятих в будівництві висотних і підземних споруд, зведенні мостів і роботах з внутрішнього оздоблення приміщень, а також в судо- і машинобудівної промисловості.

Крім того, нові кутові шліфувальні машини Bosch оснащені широким спектром засобів захисту.

Світовою новинкою, використання в дворучних кутових шліфувальних машинах, є система захисту від віддачі «KickBack Stop». Система KickBack Stop надійно захищає користувача від небезпечної віддачі: при блокуванні диска інструмент вимикається в лічені частки секунди - як у випадку з антиблокувальною системою ABS в автомобілі.

Максимальну безпеку користувача також забезпечує простий в обслуговуванні, багатофункціональний запобіжний вимикач Tricontrol. Нововведенням є його комбінація з захистом від ненавмисного включення, що запобігає мимовільний пуск інструменту після збою в електроживленні, і системою плавного пуску.

Кутові шліфувальні машини Bosch стали першими в світі інструментами, оснащеними системою гасіння вібрації. Системою Vibration Control оснащені і дворучні кутові шліфувальні машини від Bosch. У червоних зонах гасіння вібрації на основний рахунок і додаткової рукоятках відбувається помітне зниження виникають коливань. Робота стає безпечною для здоров'я, знижується час простоїв і одночасно виконуються вимоги приписів.